export@turbodiesel24.com

DAKRO REGENERACJA Adam Bieliński realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Internacjonalizacja oferty firmy DAKRO REGENERACJA Adam BIeliński

Z dniem 1 lipca 2024 r. nastąpiło przekształcenie działalności gospodarczej prowadzonej przez Adama Bielińskiego pod firmą Dakro Regeneracja Adam Bieliński (NIP 7122926558) w spółkę BIMOT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie.

Regeneracja wtryskiwaczy

Naprawa wtryskiwaczy -
dla pełnej wydajności silnika diesla

Usługa regeneracji wtryskiwaczy w Turbodiesel24 jest skierowane do właścicieli pojazdów z silnikami diesla, którzy chcą przywrócić pełną wydajność swojego silnika. Niezależnie od marki czy modelu pojazdu, nasz wyspecjalizowany zespół pracowników przeprowadza kompleksową analizę wtryskiwaczy, identyfikując wszelkie problemy i uszkodzenia.

Objawy i skutki uszkodzonych wtrysków w silnikach diesla

Objawy uszkodzonych wtryskiwaczy są podobne do tych zauważalnych w pompach wysokiego ciśnieniach (pompach wtryskowych), między innymi są to:

01.

Nierówna praca silnika

Uszkodzone wtryskiwacze mogą spowodować niestabilną pracę silnika. Może to objawiać się nierówną pracą silnika na biegu jałowym, wibracjami lub nieregularnymi obrotami. Silnik może również szarpnąć podczas jazdy, zauważalna jest także utrata mocy i trudności w przyspieszaniu. W skrajnych sytuacjach może dojść do zgaśnięcia pojazdu.

02.

Trudności w rozruchu

Uszkodzone wtryskiwacze mogą utrudniać rozruch silnika. Silnik może długo kręcić i wymagać wielokrotnych prób odpalenia, zanim się uruchomi, wymagać wielokrotnego próbowania, co z kolei wpływa na kolejne elementy w samochodzie, takie jak rozrusznik czy chociażby akumulator.

03.

Spadek mocy

Uszkodzone wtryskiwacze mogą prowadzić do utraty mocy silnika, przez co obniżenia się maksymalna prędkość, jaką może osiągnąć auto czy zauważalne są trudności w pokonywaniu wzniesień.

04.

Zwiększone zużycie paliwa

Silnik może spalać większą ilość paliwa niż zwykle, szczególnie na niskich obrotach.

05.

Biały dym z układu wydechowego

Uszkodzone wtryskiwacze mogą spowodować nieprawidłowe wtryskiwanie paliwa, co prowadzi do niekompletnego spalania. Może to skutkować białym dymem z układu wydechowego, zauważalnym z reguły przy odpalaniu pojazdu. Odczuwalny jest wtedy także charakterystyczny zapach spalin.

06.

Wysoka temperatura w komorze spalania

Zbyt wysoka temperatura w komorze może trwale uszkodzić silnik np. „wypalić dziurę w tłoku” i uszkodzić turbosprężarkę.

07.

Gaśnięcie silnika na biegu jałowym

Sterownik silnika nie może uzyskać odpowiednich parametrów paliwa. Skutkuje to przełączeniem silnika w tryb awaryjny lub jego zgaśnięcie.

Czy wtryskiwacze warto poddać regeneracji?

Regeneracja wtryskiwaczy jest znacznie korzystniejszą opcją dla właścicieli pojazdów z silnikiem diesla niż zakup nowych, z uwagi na niższe koszty z tym związane. Specjalizujemy się w regeneracji wtryskiwaczy. Pracownicy Turbodiesel24 są w stanie przywrócić wtryskiwaczom ich pełną wydajność. Proces regeneracji obejmuje naprawę lub wymianę uszkodzonych części, czyszczenie, testowanie wydajności. W efekcie, zregenerowane wtryskiwacze mogą działać tak samo dobrze jak nowe. Wymienione elementy poddajemy testom, których wyniki przekazujemy razem w gwarancją. Pozwala to mieć pewność, że dana regeneracja została zakończona sukcesem.

Profesjonalna obsługa

Specjalistyczny sprzęt

Usługi najwyższej jakości

Koszt regeneracji wtryskiwaczy

Cena regeneracji wtryskiwaczy zależy w głównej mierze od marki i modelu pojazdu, jak również od rodzaju samego wtryskiwacza i stopnia jego zniszczenia. Im wcześniej zgłosimy się z awarią, tym koszty regeneracji mogą okazać się znacznie niższe. Należy pamiętać, że nie można ignorować oznak wadliwych wtryskiwaczy – ich nieprawidłowe działanie ma wpływ na wiele innych podzespołów w aucie, jak i sam silnik.

Regeneracja wtryskiwaczy
w Lublinie

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach regeneracji wtryskiwaczy. Jesteśmy gotowi pomóc Ci przywrócić pełną wydajność silnika diesla w Twoim aucie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach regeneracji wtryskiwaczy i umówić się na profesjonalny serwis. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz szybki czas realizacji, aby zapewnić Ci kompleksową obsługę i satysfakcję na najwyższym poziomie.

Masz jakieś pytanie?

Skontaktujemy się z Tobą!

pl_PLPolski