export@turbodiesel24.com

DAKRO REGENERACJA Adam Bieliński realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Internacjonalizacja oferty firmy DAKRO REGENERACJA Adam BIeliński

Dowiedz się więcej
o naszej firmie

Turbodiesel24 to profesjonalny serwis specjalizujący się w regeneracji i sprzedaży zregenerowanych i nowych pomp wtryskowych, wtryskiwaczy, turbosprężarek i filtrów cząstek stałych DPF, FAP oraz SCR.

Na rynku motoryzacyjnym działamy nieprzerwanie od 16 lat. Od 8 lat specjalizujemy się w usługach regeneracji dla klientów w Polsce oraz kilku krajach UE. Decydując się na współpracę z naszym serwisem, wybieracie Państwo najwyższej jakości produkty, poddane procesowi kompleksowej naprawy / regeneracji z użyciem specjalistycznych maszyn. Każda część po wykonaniu prac przechodzi kontrolę i otrzymuje certyfikat poświadczający poprawność wykonanych napraw. 

10

Wykwalifikowanych Pracowników

10

Lat doświadczenia na rynku

100

Regenerowanych
podzespołów miesięcznie

Doświadczenie i profesjonalizm

Łączymy lata doświadczeń w branży i profesjonalne podejście do realizowanych usług. Nasze zaangażowanie i najnowsze rozwiązania techniczne sprawiają, że jesteśmy solidnym partnerem w zakresie diagnostyki i regeneracji części w układach wtryskowych, turbodoładowania oraz oczyszczania spalin. Obsługujemy podzespoły z aut osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz maszyn budowlanych i rolniczych. Posiadanie własnego serwisu samochodowego oraz współpraca z kilkuset warsztatami, pozwoliły nam wypracować najlepsze rozwiązania.

Zajmujemy się regeneracją części do silników diesla takich jak: pompy wysokociśnieniowe (CR – common rail) dla klientów z woj. Lubelskiego ale także z całej Polski – zdemontowane części należy wysłać kurierem na adres naszego warsztatu. Istnieje także możliwość przyprowadzenia auta do naszej siedziby w Lublinie, a my zajmiemy się zarówno demontażem, jak i regeneracją i montażem danej części. Realizujemy stałe zamówienia hurtowe na regenerację części dla klientów z kilku krajów UE (sklepy motoryzacyjne, hurtownie motoryzacyjne)

Nasza misja

Naszą główną misją jest zapewnienie klientom najwyższej jakości usług w zakresie regeneracji części do silników diesla. Dążymy do tego, aby nasi klienci mogli cieszyć się długotrwałym i niezawodnym działaniem swoich pojazdów, redukując jednocześnie koszty eksploatacji. Nasza praca opiera się na zrównoważonych praktykach, dbając jednocześnie o środowisko naturalne.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom nie tylko najlepsze części, ale także profesjonalną i rzetelną pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań.

Profesjonalna obsługa

Specjalistyczny sprzęt

Usługi najwyższej jakości

Odwiedź nasz sklep ze zregenerowanymi częściami

W naszym sklepie internetowym Turbodiesel24.pl znajdziesz nowe oraz poddane regeneracji części do silników diesla, takie jak:

Na zakupione części w sklepie Turbodiesel24 udzielamy 12-miesięcznej gwarancji, nieograniczonej limitem przebiegu, która obejmuje zarówno wady materiałowe jak i technologiczne. Oprócz standardowej 12-miesięcznej gwarancji na nasze produkty, oferujemy również możliwość skorzystania z dodatkowej gwarancji przedłużonej o kolejny rok.

Masz jakieś pytanie?

Skontaktujemy się z Tobą!

pl_PLPolski